[Здорова їжа] Тушені (тушковані) овочі

Рецепти кулінарних блюд від трускавчанок та трускавчан.

Truskavec
Site Admin
Контактна інформація:

[Здорова їжа] Тушені (тушковані) овочі

Повідомлення Truskavec » 19 березня 2015, 20:46

Всім привіт, зараз не сезон для свіжих овочів, та й ціни майже космічні... Проте моя мета - їсти здорову їжу, що раджу робити і вам. Зараз я хочу розповісти про те, як іноді можна себе побалувати цілою сковорідкою смачних овочів.

Приблизні витрати: 55 грн

Нам знадобиться:

- 2 середніх моркви,
- 3 середніх картоплі,
- 1 цибуля
- 1 кабачок (або баклажан),
- 1 солодкий перець (жовтий чи червоний),
- 1 помідор,
- 50 грам зеленого луку.

Для початку чистимо моркву та картоплю, нарізаємо їх кільцями товщиною в 3-4 мм. Набираємо невеличку кастрюлю води та ставимо все що нарізали на вогонь. Варимо до тих пір, поки морква не стане доволі м'якою.

Беремо пательню, поки вариться морква та бульба чистимо цибулю, кабачок, солодкий перець та ріжемо все грубими кусниками. Цибулю та кабачок закидуємо на пательню. Смажимо їх на невеличкому вогні, чекаємо на моркву та бульбу. Після того як морква стала м`якою, зливаємо воду з кастрюлі та висипаємо картоплю та моркву до пательні. Смажимо все це разом хвилин з 5-10. Після цього додаємо солодкий перець та нарізаємо туди ж помідор. Солимо по смаку (солі йде порівняно багато), смажимо овочі поки вони не стануть однорідною масою. Потім виключаємо газ, шинкуємо зелену цибульку, додаємо до пательні та перемішуємо.

Це все, смачного)) пам`ятайте, здорова їжа смачніша, якщо балувати себе різними рецептами. Чи вийшло у вас? смачно?)

Romario

Re: [Здорова їжа] Тушені овочі

Повідомлення Romario » 05 квітня 2015, 16:36

Дуже простий та смачний рецепт, додам фото коли буду з компа. Чогось не можу додати фотку з телефону, пише занадто великий розмір, підправте, а то не дуже зручно
Занимайтесь спортом, правильно питайтесь и будет вам счастье ;)

Дієтолог2000

Re: [Здорова їжа] Тушені (тушковані) овочі

Повідомлення Дієтолог2000 » 10 травня 2016, 14:20

Всім привіт ,любі читачі цього прекрасного форому!Сьогодні ми поговоримо про здорове харчування!
Основою здорового харчування є вода .Випивайте не менше 2 літрів води в день і ви будмте здорові ! ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :idea: :idea:

Повернутись до “Рецепти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість