парки Трускавця

Громадська ініціатива Трускавця: спільне прибирання міста, парків, подвір'я, лісу. Реставрація дитячих майданчиків та інше.

Анна

парки Трускавця

Повідомлення Анна » 07 березня 2015, 13:25

Трускавець - місто здоровя і відпочинку. Але чому у нас так занедбані парки і зони відпочинку? Я багато гуляю парками і мені надоїло споглядати цей занепад. Звертаюсь до всіх небайдужих: давайте зберемося і разом приберемо наші місця відпочинку. Я думаю, адміністрація міста підключить свої служби для більш якісної роботи.
Ми з вами часто виїжджаємо в Європу і бачимо, які парки там, тим більше в курортних містах. Хіба ми гірші?

Алекс

Re: парки Трускавця

Повідомлення Алекс » 11 березня 2015, 21:17

Привіт, дуже гарна пропозиція! Особисто я за! Гарно було б прибрати як парки так і прилеглу територію лісу, так як там вже на постійній основі збираються «бухарі», залишаючи після себе купу сміття... Потрібно розповсюдити інфу, якщо буде хоча б з 10 бажаючих, зможемо реалізувати прибирання.

Evilina89

Повідомлення Evilina89 » 17 березня 2015, 16:05

Двома руками "За", бачу зараз і в інших містах прибирають парки. То коли, де? Чи є бажаючі? Скільки нас?

Александр

Повідомлення Александр » 22 квітня 2015, 12:42

Всем приятного дня. Сейчас очень плохо развита тема уборки парков и проведение субботников. Как на мой взгляд нам нужно бережно относиться к нашей матушке природе, сохранять чистоту, не быть свиньями. Огромная проблема населения в том, что люди ленятся убирать за собой на природе, в парках, да и просто на отдыхе. Будем беречь природу и она нас отблагодарит хорошими урожаями о замечательной погодой.

Повернутись до “Зробимо місто кращим разом”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість