Перманентний макіяж

Поради, історії, статті що так чи інакше пов'язані з поняттям краси.

Karina

Перманентний макіяж

Повідомлення Karina » 11 квітня 2015, 18:18

Зародження сучасного перманентного макіяжу слід шукати в мистецтві татуювання що має тисячолітню історію. З незапам'ятних часів всі відомі цивілізації світу застосовували її в тому чи іншому вигляді. Перша підтверджена згадка про цю процедуру відноситься до часів правління Клеопатри (єгипетської цариці) - у той час використовували бамбукові палички і натуральні барвники.

В 1880 році в місті Нью-Йорк відомий на той час косметолог (Самуель Отрейлі) розробив перший електричний апарат для татуювання. З цього моменту новітня історія мистецтва татуажу і бере свій початок. Однак знадобиться ще ціле століття для того, щоб в базі мистецтва татуажу з'явився новий напрямок - перманентний макіяж.

Перманентний макіяж з'явився близько двадцяти років тому, але популярності цей напрямок так і не отримав. Все через те, що не існувало пристроїв, які робили б процедуру перманентного макіяжу безболісною. Серед небажаних результатів такої процедури можна було виділити отримання неточних відтінків, нерівномірність розподілу пігментів, утворення рубців та інше.

«Друге народження» технологій перманентного макіяжу було пов'язане з виникненням нового сучасного високоточного обладнання. З кінця 90-х років 20 століття перманентний макіяж став найпопулярнішим макіяжем серед інститутів краси та центрів краси по всьому світу. Зараз майстри татуажу використовують спеціально розроблену для цієї мети апаратуру. Дизайн і розміри апарату для перманентного макіяжу відрізняються від основної маси приладів для нанесення татуювання, наприклад: меншою вагою, легкістю монтажу.

Одними з важливих нововведень можна назвати створені в 90-х роках у США пігменти на основі гліцерину. Вони відповідають вимогам санітарного огляду, а їх передача кольору складає в собі 44 тони.

Про популярність цієї послуги в усьому світі, говорить безліч національних асоціацій, з яких найактивнішими є:

- Спільнота професіоналів перманентного макіяжу (США);
    - Тайванська асоціація косметичного перманентного макіяжу (Тапмен);
    - Іспанська асоціація мікропігментування.

Техніка нанесення цього макіяжу в різних країнах, звичайно, відрізняється, так само як і орієнтованість цієї процедури більше в косметичну сторону, або в бік корекції природних ліній. Тайський метод створений на техніці нанесення рисок, що особливо відрізняється від загальноприйнятої техніки Америки та Європи, але є звичайним засобом по догляду за обличчям, відомим, звичним і визнаним в країнах Сходу. Адже ця система татуажу була сформована в Південно-Східній Азії.

У Латинській і Центральній Америці можна побачити більший вплив підходів, винайдених в США. І взагалі тут стали вперше застосовувати аплікативне оформлення губ, очей і брів в татуажі.

У 1999 році в Америці були продемонстровані найпрогресивніші дослідження в середовищі розробки і виробництва барвників та апаратури для медично-естетичного сектора ринку.

Іспанська метод поступово завойовує визнання за межами країни, розширюючи сферу свого впливу, на Латинську Америку, а також і на деякі європейські країни. В Іспанії перманентний макіяж визнано та легалізовано, оскільки він користується підвищеним попитом в центрах і салонах краси.

Німеччина, з її традиційно міцною хімічною та приладобудівною промисловістю стала третьою в світі з виробництва апаратів та барвників для перманентного макіяжу. Заснована на тайській системі, техніка перманентного макіяжу успішно впроваджується в сферу прикладної естетики.

Але, в будь-якому випадку, яку б техніку не використовував майстер і якого б результату він не домагався (прикраса або корекція дефектів), цей різновид татуажу заслуговує найпильнішої уваги. Головне не забувайте дивитись портфоліо майстра, а також дізнатися відгуки інших клієнтів, тому що від цього залежить ваш зовнішній вигляд.

marinkaa

Re: Перманентний макіяж

Повідомлення marinkaa » 09 грудня 2015, 20:35

Кто-то уже делал себе такое? Меня лично устраивает и обычный макияж)

Darinaa

Повідомлення Darinaa » 10 січня 2016, 18:16

Моя подруга делала таатуаж губ, так вот когда я её увидела после этой процедуры, то всё моё даже самое маленькое желание ушло на задний план, губы были настолько распухшие , этот контур -это вообще ...пошел воспалительный процесс, кровь закипела, вообщем это зрелище меня привело в шок...хотя через пару дней всё прошло и смотрелось очень даже миленько...)

gannusya

Повідомлення gannusya » 09 квітня 2016, 22:26

я против перманентного макияжа, никогда не делала и не хочу , сама без проблем могу накраситься )

Natti

Повідомлення Natti » 10 червня 2016, 16:30

Я бы сделала, но очень часто эксперементирую. поэтому я думаю, что полгода ходить одинаково - не мой случай)

viktoria

Повідомлення viktoria » 11 жовтня 2016, 18:45

Darinaa писав:Моя подруга делала таатуаж губ, так вот когда я её увидела после этой процедуры, то всё моё даже самое маленькое желание ушло на задний план, губы были настолько распухшие , этот контур -это вообще ...пошел воспалительный процесс, кровь закипела, вообщем это зрелище меня привело в шок...хотя через пару дней всё прошло и смотрелось очень даже миленько...)

Ни за что не буду делать такое с собой... Буду радоваться тому, что природа дала)

viktoria

Повідомлення viktoria » 12 жовтня 2016, 19:29

Natti писав:Я бы сделала, но очень часто эксперементирую. поэтому я думаю, что полгода ходить одинаково - не мой случай)

А что вы уже с собой делали?))

Повернутись до “Краса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість