Як народити дитину в Польщі?

Поради щодо народження, виховання та лікування дітей. Дитячі казки, відео, призначення масових прогулянок батьків з дітьми та багато іншого.

Чи допомогла вам моя стаття?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

Переглянути результати
Гість

Re: Як народити дитину в Польщі?

Повідомлення Гість » 11 січня 2017, 21:58

Добрий вечір))Хотіла запитатися...склалася така ситуація..ми з чоловікомбули на роботі в польщі,згодом дізналися що я вагітна...на 3 місяці вагітності я поїхала додому,так як фізично працювати не могла..і ми працювали на умові злецення!Чоловік має карту поляка і на даний момент працює на умові о праци...цікавить таке питання,чи він може піти у декрет...і що для цього потрібно?я маю народжувати в польщі?і чи він якщо оформляє декрет на себе...це означає що він повинен перебувати в польщі..чи може знаходитисч на території України?дякую)))

Роман

Повідомлення Роман » 11 січня 2017, 23:59

Гість писав:Добрий вечір))Хотіла запитатися...склалася така ситуація..ми з чоловікомбули на роботі в польщі,згодом дізналися що я вагітна...на 3 місяці вагітності я поїхала додому,так як фізично працювати не могла..і ми працювали на умові злецення!Чоловік має карту поляка і на даний момент працює на умові о праци...цікавить таке питання,чи він може піти у декрет...і що для цього потрібно?я маю народжувати в польщі?і чи він якщо оформляє декрет на себе...це означає що він повинен перебувати в польщі..чи може знаходитисч на території України?дякую)))

Доброго дня, нехай чоловік спробує дізнатися за це на безкоштовній консультації юриста, бо для відповіді необхідно розуміти систему як там все працює в плані польских законів, а ми ж цього не знаємо. Ми тільки своїм досвідом ділимось та просимо всіх ділитися своім ;) Якщо дізнаєтесь щось, напищіть тут як там справа з декретом на тата

Інна Сакровська

Повідомлення Інна Сакровська » 16 січня 2017, 20:03

Здраствуйте!
Дайте пожалуйста совет, ситуация такая- я живу с мужем в Варшаве и у нас будет скоро ребенок, но мы пока не можем решиться где рожать , я стою на учете здесь и на Украине, у меня есть карта побыта и он скоро тоже будет делать, я знаю что здесь лучше рожать и все условия хорошие, сначала я подумала если я рожу здесь то зделаю временный паспорт и домой на крещение, но адвокат сказала что нужно будет не только паспорт но и карта побыта, и что ето займет до 3-х месяцев, и вот мы незнаем что делать с одной стороны круто что всех будут документы, но будет ли очень трудно? сколько ето займет денег? и вообще как розумно сделать? помогите дайте совет..

Лана

Повідомлення Лана » 10 травня 2017, 23:25

Дякую за цікаву статтю. Маю до Вас питання: чи зможу я піти в декрет якщо працюю не на пряму на підприємство, а через фірму?

Повернутись до “Для матусь і татусів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість